Tālr: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-pasts:

Tehniskais centrs

Mājas - Projektu vadība - Tehniskais centrs - Termoreaktīvo veidņu ievads

Termoreaktīvo veidņu ievads

03. 09, 2022

Best Times Mould arī specializējās SMC/BMC/GMT/LFT veidnēs vairāk nekā desmit gadus.


SMC (lokšņu veidņu savienojums) ir polimēru sveķu, pildvielu, šķiedru stiegrojuma, katalizatora, pigmentu, stabilizatoru, atbrīvošanas līdzekļu un biezinātāju maisījums. SMC ražošana ir nepārtraukts in-line process.


Šis process ražo ļoti izturīgas, sarežģītas detaļas dažādos izmēros. Saskaņotas metāla presformas tiek montētas hidrauliskajā formēšanas presē. Materiāla lādiņš tiek manuāli vai robotizēti ievietots veidnē; apsildāmās veidņu puses ir aizvērtas, un tiek pielikts spiediens līdz 2000 psi. Cikla laiks svārstās no vienas līdz piecām minūtēm atkarībā no detaļas izmēra un biezuma. Var iestrādāt tādas funkcijas kā ribas, izciļņus un ieliktņus.


Kompresijas veidā veidotajām stikla šķiedras detaļām ir raksturīgs tīkla izmērs un forma, divas izcilas apstrādātas virsmas un izcila atsevišķu daļu atkārtojamība. Apgriešanas un apdares izmaksas ir minimālas.


Lai uzlabotu virsmas krāsošanas spēju, novēršot vajadzību pēc grunts, instrumentā ir pieejami veidnē ievietoti pārklājumi un vakuuma sistēma.


Krāsu savienojumus var pielāgot.


SMC formēšanas detaļu priekšrocības ir šādas:

1. Laba izmēru stabilitāte, tostarp lieliska termiskā pretestība.

2. Pigmentējams ieveidotai krāsai, vislabākais izskats ar pelējuma tekstūru.

3. Lieliska īpašuma saglabāšana aukstā un karstā vidē.

4. Piemērots lietošanai ārpus telpām, kas saistītas ar UV iedarbību un ūdeni.


BMC (beztaras formēšanas maisījums) veidnē tiek izmantota termoreaktīva plastmasa, kas sastāv no polimēru sveķiem, dažādiem ieliktņu pildvielām, šķiedru stiegrojuma, katalizatoriem, stabilizatoriem un pigmentiem, kas veido viskozu. Tas ir ļoti piepildīts un pastiprināts ar īsām šķiedrām.


BMC ir pieejams beztaras maisos, kā arī gliemežu veidā. Sajaukšanas darbību var veikt vairākos veidos. Ir trīs metodes stikla savienošanai ar pastu: nepārtrauktas skrūves maisītājs, sigma lāpstiņu maisītājs un arkla asmens maisītājs. Izvēlētais process ir atkarīgs no konkrētām produkta īpašībām, produkta formas un apjoma.


Atkarībā no gala lietojuma, savienojumi tiek veidoti tā, lai panāktu stingru izmēru kontroli, liesmas izturību, augstu dielektrisko izturību, izturību pret koroziju un traipu izturību un krāsas stabilitāti. Tā lieliskās plūsmas īpašības padara BMC veidni labi piemērotu visdažādākajiem lietojumiem, kuriem nepieciešama detaļu un izmēru precizitāte. Materiāls ir pieejams dažādās krāsās.


Turklāt BMC veidne ir piemērota gan kompresijas, gan iesmidzināšanas formēšanai. BMC presformēšana tiek izmantota, lai ražotu sarežģītus komponentus, piemēram, elektroiekārtas, automašīnu detaļas, elektroierīču un instrumentu korpusus lielos rūpnieciskos apjomos.


GMT ir stikla paklājiņu pastiprināta termoplastika — lokšņu liešanas maisījums ar šķiedru pastiprinātu termoplastu. To ražo uz milzīgiem laminatoriem, izmantojot termoplastiskus sveķus un vienu vai vairākus stiegrojuma veidus. Process dod vieglu, daļēji konsolidētu, pusfabrikātu lokšņu formā. Lielākā daļa veidņu tiek ražotas 1300 mm līdz 1400 mm platumā. Tomēr dažas jaunākas veidlapas ir izgatavotas uz lielākiem, bet patentētiem platumiem. Loksnes materiālu var sagriezt pēc izmēra, lai tas atbilstu ievietošanai instrumentā konkrētam lietojumam, un tajā var būt arī dekoratīva vai funkcionāla virsma, kas laminēta vienā pusē. GMT veidne ļauj izgatavot lielas detaļas ar zemām instrumentu izmaksām un ātru cikla laiku, izmantojot presformēšanu. Detaļu apvienošanas iespēja sniedz iespēju vēl vairāk samazināt svaru un izmaksas.


GMT veidņu detaļu priekšrocības: reģenerēta, zema formēšanas spiediena izmantošana, ilgs uzglabāšanas laiks, īss formēšanas cikls, augsta ražošanas efektivitāte.


GMT veidni galvenokārt izmanto automobiļu rūpniecībā un celtniecībā, ķīmiskajā rūpniecībā, iepakojumā, sporta aprīkojumā utt.


LFT ir lielapjoma formēšanas materiāls, kam ir nepārtraukti šķiedru pavedieni, kas darbojas visā granulas garumā, ļaujot šiem materiāliem vienlaikus uzlabot izturību, stingrību un triecienizturību plašā temperatūras diapazonā.


Tikmēr D-LFT (tiešās garās šķiedras termoplastika) ir pieejama iesmidzināšanai vai presēšanai. Lielākā daļa D-LFT sistēmu padod stiklu divskrūvju ekstrūderā (TSE), kur tas tiek sasmalcināts ar skrūvēm, jo tas tiek sajaukts ar izkausētu polimēru un piedevām, kas dozētas atsevišķi. Lai uzlabotu virsmas apdari, dažas sistēmas izmanto nažus, lai pirms ieiešanas TSE iegrieztu rovingu. Šī metode parasti nodrošina īsāku šķiedruer, savukārt tiešā padeve rada garas šķiedras un dod detaļas ar augstāku strukturālo veiktspēju.


D-LFT veidnes priekšrocība ir tā, ka tā var samazināt ražošanas izmaksas, likvidējot pusfabrikātus un loģistikas piepūli, kā arī palielināt ražošanas elastību.


Mums ir veiksmīga pieredze dažādu veidu veidņu izgatavošanā:

· Automašīnu daļas: bamperis, motora pārsegs, šasija, priekšējais panelis, kravas automašīnas durvis, instrumentu panelis, abažūrs, kāju dēlis, spārns utt.

· Sakaru un elektroierīces: elektrības skaitītāju kaste, kabeļa atzarojuma kārba, pārveidošanas un sadales kārba, gaisa kondicionētājs, satelītantena utt.

· Sanitārie un virtuves piederumi: vanna, izlietne, izlietne, griestu plāksne, šasija, sienas paneļu pārsegs utt.

· Durvis: mums ir unikāla pieredze SMC/MDF/HDF durvju apvalku veidņu izgatavošanā ar koka šķiedrām.

· Transports: SMC motorlaiva, SMC dzelzceļa rāmis, vilciena sēdeklis, jumts, loga rāmis un tualete utt.

· Konstrukcija: ūdens tvertne, septiska tvertne utt.

Tagi: SMC Tuck Roof Mold China, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgots, piedāvājums, ražots Ķīnā, auto detaļu veidne, BMC veidne, sanitārtehnikas veidne, LFT veidne, veidne vilcieniem un ātrgaitas dzelzceļiem , SMC veidne, motorlaivu veidne, durvju veidne, SMC sēdekļu veidne, jaunās enerģijas automašīnu veidne, Ķīnas lokšņu veidņu maisījums, Ķīnas BMC, Ķīnas lielapjoma formēšanas maisījums, Ķīnas LFT veidne (ilgšķiedras termoplastika), Ķīnas GMT stikla paklāja pastiprināta termoplastika. Termoreaktīvo veidņu Ķīna