Tālr: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-pasts:

Pakalpojumi

Mājas - Pakalpojumi

Daļu dizains un prototipu izgatavošana

Ja jūs varat to sapņot, mēs varam to uzbūvēt.

Labākie laiki pelējuma un plastmasas izstrādājumu tehnoloģiju ltd. ir daudzpusīgas dizaina un izstrādes iespējas, kas sadarbojas ar mūsu daudzveidīgo klientu bāzi, lai radītu ļoti radošus produktu dizaina risinājumus. Strādājot ar klientiem no jaunizveidotiem uzņēmumiem līdz lieliem oriģinālo iekārtu ražotājiem, mēs efektīvi un nevainojami piedāvājam produktu idejas tirgū, izmantojot Best Times Mould pilnībā integrēto produktu izstrādes iespēju komplektu.


Sākot ar koncepcijas ideju un digitālo dizainu, mūsu pieredzējušo dizaineru komanda pārņem klienta redzējumu un atdzīvina to. Ar savām Inženiertehniskajām iespējām mēs apliecinām klienta redzējuma funkcionalitāti, vienlaikus saglabājot radošo tēlu. Mēs ražojam pilna izmēra māla modeļus, izmantojot mūsu ļoti precīzās 5 asu dzirnavas. Izpildīts ar visaugstāko kvalitāti un apņemšanos,


Labākie laiki pelējuma un plastmasas izstrādājumu tehnoloģiju ltd. Creative Services atbalsta klientu vajadzības, sākot no ideju veidošanas līdz pat ražošanas līmeņa izlaidumiem un prototipiem.


Jūs definējat ietvaru – mēs piedāvājam risinājumus.

Produkta dizains

Produkta dizains

Produkta dizains

Produkta dizains

Prototips

Prototips

Prototips

Prototips

Prototips

Prototips

Prototips

Prototips

Pirms veidņu ražošanas un plastmasas iesmidzināšanas formēšanas mūsu inženieri sadarbosies ar jums, lai izstrādātu pielāgotu detaļu dizainu un prototipu, lai nodrošinātu, ka dizains 100% atbilst klientu instrumentu standartiem un formēšanas prasībām.

Pieprasīt cenas piedāvājumu