Tālr: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-pasts:

Kompanijas profils

Mājas - Par mums - Kompanijas profils

Kompanijas profils

Best Times Mould & Plastic ir plastmasas iesmidzināšanas veidņu ražošanas un pielāgotas plastmasas iesmidzināšanas formēšanas uzņēmums. Uzņēmumam ir 15 gadu pieredze veidņu ražošanas un plastmasas liešanas nozarē. Uzņēmums Best Times Mould & Plastic tika dibināts 2007. gadā, kas atrodas Šenženas pilsētā, Guandunas provincē, Ķīnā.


Best Times Mould & Plastic Products Technology Ltd. aptver 6500 kvadrātmetru lielu rūpnīcu ar 130 darbiniekiem. Mums ir profesionāla inženieru un ražošanas komanda ar plašu pieredzi veidņu ražošanā un plastmasas iesmidzināšanas liešanas jomā. Mēs esam aprīkoti ar precīzas CNC apstrādes centru, EDM, spoguļa EDM, stiepļu EDM, frēzmašīnu, slīpmašīnu augstas precizitātes veidņu ražošanai, lai apmierinātu mūsu klientu prasības attiecībā uz izmaksām, augstu kvalitāti un ātru izpildes laiku.


Best Times Mould & Plastic ir aprīkots arī ar modernām plastmasas iesmidzināšanas formēšanas iekārtām no 60 tonnām līdz 2500 tonnām, tostarp ar vairāku šāvienu iesmidzināšanas formēšanas iekārtu 2 un 3 šāvienu iesmidzināšanai.

Mūsu komanda

Uzņēmumā Best Times Mould & Plastic mums ir profesionālas inženieru komandas un biznesa komandas, no kurām lielākajai daļai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze veidņu ražošanas un iesmidzināšanas liešanas nozarē, īpaši medicīnas, elektronikas un automobiļu izstrādājumu ražošanā. Mūsu komandā ir 10 veidņu dizaineri, 2 piedāvājumu inženieri, 5 projektu inženieri, 3 Q.C inženieri, 8 pārdošanas speciālistu komanda ar vairāku valodu spēju apkalpot mūsu klientus no ASV, Kanādas, Vācijas, Francijas, Lielbritānijas, Spānijas, Polijas, Čehijas u.c.

Mūsu iespējas un pakalpojumi, tostarp

Uzzināt vairāk

Tirgi, kurus apkalpojam

Best Times Mould & Plastic ir apkalpojis mūsu klientus no automobiļu, elektronikas, medicīnas un laboratoriju, mājsaimniecības preču, sadzīves tehnikas, telekomunikāciju, apgaismojuma, elektrisko, rūpniecisko iekārtu, iepakojumu, cauruļu veidgabalu, sporta un atpūtas, rotaļlietu, motociklu, virtuves piederumiem. utt.

Mums uzticas daudzi klienti no ASV, Kanādas, Vācijas, Francijas, Lielbritānijas, Spānijas, Polijas, Čehijas uc Mēs esam šeit, lai apmierinātu jūsu vajadzības pēc pielāgotiem jauniem projektiem un produktiem.

Pieprasīt cenas piedāvājumu