Tālr: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-pasts:

Blogi/ziņas

Mājas - Par mums - Blogi/ziņas - Kā izvēlēties un noteikt plastmasas sveķu materiālus jūsu plastmasas liešanas izstrādājumu projektam?

Kā izvēlēties un noteikt plastmasas sveķu materiālus jūsu plastmasas liešanas izstrādājumu projektam?

03. 01, 2022

Mūsdienu tirgū ir daudz materiālu, no kuriem klients var izvēlēties. Tāpēc plastmasas iesmidzināšanas sveķu materiālu atlases process sākumā ir ļoti sarežģīts. Uzņēmums Best Times Mould & plastic products technology Ltd. labi apzināmies, ka katram plastmasas sveķu materiālam ir savas unikālās īpašības un priekšrocības, tāpēc mēs cieši sadarbojamies ar klientiem, lai izvēlētos piemērotus materiālus viņu ražošanas projektiem.


Tālāk ir norādīti daži visbiežāk izmantotie sveķu materiāli:


ABS

ABS (akrilnitrila-butadiēna-stirola) tiek plašāk izmantots dažādās nozarēs, sākot no automobiļu un beidzot ar cauruļvadu ražošanu, jo tas ir visievērojamākais triecienspēks un mehāniskā izturība. Metāliskais pārklājums ir visvieglāk piestiprināms pie ABS, tāpēc šis materiāls ir ļoti piemērots telefonu, dušas galvas un pārkraušanas izstrādājumu ražošanai. Tomēr šis materiāls nav īpaši izturīgs pret ķīmiskām vielām, tāpēc labāk to neizmantot gadījumos, kad nepieciešama elektriskā izolācija vai ultravioletā izturība.


Acetāls/POM

POM, kas pazīstams arī kā Acetal, lepojas ar izcilu virsmas eļļošanu, izturību pret šļūdei (atmiņu) un ķīmiskajiem šķīdinātājiem. Tas ir ideāls materiāls izmantošanai pārtikas, dzērienu, mašīnbūves, automobiļu un mājsaimniecības nozarēs. Mēs parasti izvēlamies šos sveķus rotaļlietu sastāvdaļu, kā arī zobratu un gultņu ražošanai. Turklāt to bieži izmanto automobiļu un sadzīves preču ražošanā. Tomēr tā nav laba izvēle lietošanai augstas temperatūras apstākļos.


Polipropilēns

Polipropilēns, plaši pazīstams kā PP, ir slavens ar savu elastību iepakošanā, šķidruma pārvaldībā un apstrādē, mājsaimniecības izstrādājumos un dažās automobiļu daļās. Lai gan polipropilēns ir sava veida uzliesmojošs materiāls un neaizsargāts pret ultravioleto starojumu, tam joprojām ir laba ķīmiskā izturība un elektriskā pretestība. Lielākā daļa PP šķirņu ir viegli uzliesmojošas un jutīgas pret noārdīšanos UV starojuma ietekmē.


HIPS

HIPS, saīsinājums no augstas triecienizturības polistirola, ir ciets materiāls ar zemu izmaksu veiktspēju un pielāgojamu virsmu. Šo materiālu ir viegli drukāt, līmēt, līmēt un dekorēt, un tas ir izplatītāks biznesa, displeja, poligrāfijas, grafikas un prototipu nozarēs. Lai gan tas ir uzliesmojošs, tirgū ir antipirēna šķirnes.


LDPE

LDPE, t.i., zema blīvuma polietilēns, ir polietilēna versija ar visaugstāko elastību. Tam ir spēcīga mitruma izturība un augsta triecienizturība. Šo materiālu parasti izmanto daudzu patēriņa preču, Sadzīves preču, kā arī medicīnas preču un vadu ražošanā. Tomēr šo materiālu ir grūti salīmēt, tāpēc labāk to neizmantot ekstremālos laikapstākļos vai augstā temperatūrā.


Galvenie apsvērumi, izvēloties sveķu materiālus:

Izvēloties sveķu materiālu savam ražošanas projektam, ņemiet vērā šādus mainīgos lielumus:

· Triecienizturība ‿Dažiem plastmasas izstrādājumiem ir nepieciešama lielāka pamatnes stiprība nekā pārējiem, tāpēc sveķu materiāla IZOD triecienizturība ir jānosaka pirms veidnes iedarbināšanas.

· Stiepes izturība ‿Mēs parasti izmantojam maksimālo stiepes vai galīgo izturību, lai izmērītu sveķu stiepes pretestību un spēju izturēt noteiktu slodzi.

· Flexural Modulus ‿cik daudz materiālu var saliekt, nesabojājot, un tas joprojām spēj atgriezties sākotnējā formā.

· Karstumizturība ‿Dažiem plastmasas izstrādājumiem, kuriem nepieciešama izolācija vai tolerance pret salīdzinoši plašāku temperatūras apstākļu diapazonu, karstumizturība ir ļoti svarīga.

· Ūdens absorbcija — cik daudz ūdens absorbē materiāls pēc 24 stundu ilgas iegremdēšanas, parasti mēra procentos.


Sveķu materiālu izvēle jūsu projektam


Ja pirms veidnes iedarbināšanas izvēlaties piemērotāko sveķu materiālu, jūs ne tikai ietaupīsit laiku un izmaksas, bet arī nodrošināsiet savu produkciju ar visaugstāko iespējamo veiktspējas un izgatavojamības līmeni. Lai garantētu ideālu sveķu materiāla izvēli, mēs iesakām konsultēties ar kvalificētu plastmasas iesmidzināšanas liešanas uzņēmumu (Best Times Mould & Plastic Products Technology Ltd.)


Kā izvēlēties