Tālr: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-pasts:

Blogi/ziņas

Mājas - Par mums - Blogi/ziņas - Karstā skrējiena sistēma plastmasas iesmidzināšanas veidņu zinātībai

Karstā skrējiena sistēma plastmasas iesmidzināšanas veidņu zinātībai

03. 08, 2022

Kāpēc plastmasas iesmidzināšanas veidnēm ir nepieciešama karstās teknes sistēma?

Veidnes aukstā caurule attiecas uz sekciju starp veidnes dobumu un vārtiem. Izkausētā plastmasa saglabā savu plūstamību sliedes iekšpusē, pateicoties iesmidzināšanas spiedienam un pašam siltumam. Tomēr kā daļa no formēšanas materiāla, sliede nav nekāda produkta sastāvdaļa. Rezultātā, projektējot veidni, jāņem vērā ne tikai pildījums, bet arī materiālu taupoša ražošana, saīsinot vai samazinot sliedi; patiesībā mums ir ļoti grūti, lai gan caur auksto runner.bet karstā skrējēja sistēma var atrisināt šo problēmu.


Hot Runners veidi un pielietojums:

Izmantojot karsto sliedi, ļoti svarīga ir pareiza vārtu veida izvēle, jo vārtu veids tieši nosaka karstās teknes komponentu izvēli, kā arī veidņu izgatavošanu un projektēšanu. Tāpēc karsto vadu var iedalīt 3 veidos, pamatojoties uz vārtu tipu, t.i., (1) karstā uzgaļa karsto kanālu sistēma, (2) izplūdes atveres karsto kanālu sistēma un (3) vārstu vārstu karsto kanālu sistēma.


Hot Tip Hot Runner

Tā ir visplašāk izmantotā karstā skrējēja, jo šo sistēmu nodrošina katrs karsto skrējēju piegādātājs. Lai gan dažādu piegādātāju sistēmām ir dažādas formas un izmēra dažādas sprauslas un sprauslas ieliktņi, tās darbojas tieši vienādi, proti, precīzi pielāgo un kontrolē formēšanas temperatūru pie vārtiem, izmantojot metodi, kas apvieno ieliktņa karsto galu priekšpusē. uzgalis ar dzesēšanas sistēmu. Katrs karsto skrējēju uzņēmums ir ieguldījis daudz naudas karsto galu pētniecībā un attīstībā.


Karstā uzgaļa karsto kanālu sistēmu var izmantot lielākajai daļai plastmasas liešanas materiālu, piemēram, PP, PE, PS, LCP, PA, PET, PBT, PEEK, POM, PEI, PMMA, ABS, PVC, PC, PSU un TPU. uc Vispārīgi runājot, karstā uzgaļa vārti tiek izmantoti vidēja un maza izmēra detaļu ražošanai, īpaši. piemērots makro detaļu ražošanai. Vārtu šķērsgriezuma diametrs parasti ir no 0,5 mm līdz 2,0 mm.


Sprue Gating Hot Runner

Izkausētā plastmasa caur atvērto cauruli iekļūst veidnes dobumā. Kausējuma plūsmas spiediena zudums vārtu zonā ir ļoti mazs. Karstā vadu sistēma ir vairāk piemērota vidēja un liela izmēra detaļu ražošanai. vārtu zīme būs redzamāka lielāka izmēra dēļ . Tātad, šļūtenes vārtu karsto vadu sistēma parasti tiek pielietota iekšējiem izstrādājumiem vai komponentiem, kuriem nav izvirzītas augstas prasības pret vārtu zīmju izskatu. Arī smailes vārti bieži tiek lietoti kombinācijā ar aukstuma sliedi, t.i., par galveno sliedi un sprauslu uzņemot izplūdes uzgali un projektējot izplūdes atveri gar aukstuma sliedi. Lietojumprogrammā sprauslas aizvaru var padarīt lielāku vienmērīgai plūsmai, jo vārtu atzīmes uz aukstās sliedes nav svarīgas.


Valve Gating Hot Runner

Vārstu vārstu karsto kanālu sistēma ir vēl viena karsto kanālu sistēma, ko piegādā globāli galvenie karsto kanālu uzņēmumi. Izmantojot vārsta tapas kontrolieri, šī adatu sistēma mehāniski atver vai aizver vārtus iepriekš iestatītajā laikā. Šim karstās sliedes veidam ir priekšrocības, ko sniedz iepriekšējās 2 sistēmas (Hot Tip Hot Runner un Sprue Gating Hot Runner), piemēram, manuāli kontrolē vārtu atvēršanas/aizvēršanas laiku, nodrošina gludu un spīdīgu vārtu atzīmi un paplašina karstās sliedes lietojumu.

(Labākie laiki pelējuma un plastmasas izstrādājumu tehnoloģiju SIA.)


Karstās sliedes sistēma plastmasas iesmidzināšanai pelējuma Know-how


Karstās sliedes sistēma plastmasas iesmidzināšanai pelējuma Know-how