Tālr: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-pasts:

Tehniskais centrs

Mājas - Projektu vadība - Tehniskais centrs - Kas ir plastmasas iesmidzināšanas veidne?

Kas ir plastmasas iesmidzināšanas veidne?

03. 09, 2022

Iesmidzināšanas veidne ir instruments, lai plastmasu veidotu konstruētā formā un mērogā, tas padara masveida ražošanu mūsu laikos daudz ekonomiskāku un efektīvāku, to sauca par rūpniecības māti. Jūs nevarat iedomāties, kā parastie cilvēki var atļauties automašīnu, ja sastāvdaļas ir izgatavotas ar kailām rokām. Paskatieties apkārt, lai kur jūs tagad atrastos, jūs redzat daudzas lietas, kas izgatavotas no plastmasas. Tās visas ir izgatavotas no iesmidzināšanas veidnēm.

Pamatā veidnes sastāv no 2 galvenajām daļām: dobuma un serdes, dobuma puse veido galveno ārējo virsmu, serdes puse veido formētās daļas ārējās iezīmes. , formēšanas apstrādes laikā; serde un dobums tiks atdalīti, lai daļu varētu noņemt. Ideālā gadījumā daļu var veidot tieši ar dobumu un serdi. Bet daudzos gadījumos papildus dobumam un serdenim ir nepieciešami sarežģīti mehānismi, ja formētais objektīvs ir sarežģīts, galvenokārt tāpēc, ka detaļas nevar pilnībā atbrīvot 2 virzienos, to sauca par apakšējo griezumu, ko nevar atbrīvot objektīvs. tieši serde un dobums, ir pacēlāji un slīdņi, virkne mehānismu ir izstrādāti, lai atbrīvotu iegriezumus, tāpēc iesmidzināšanas veidnes panākumi lielā mērā ir atkarīgi no konstrukcijas.

Iesmidzināšanas veidne ir precīzs instruments, kā arī jābūt pietiekami stipram, lai izturētu tūkstošiem augstspiediena formēšanas ciklu, tāpēc iesmidzināšanas veidnes materiāls ir rūpīgi jāizturas; tas parasti ir īpašs un dārgs tērauds, iesmidzināšanas veidņu ražošanas veids ir mainīts līdz ar moderno tehnoloģiju attīstību, galvenie posmi ir CNC frēzēšana, urbšana, EDM, stiepļu griešana, CAD/CAE/CAM tehnoloģija, ko izmanto plašā diapazonā, veido vadošo lomu. - pelējuma veidošanas laiks arvien īsāks.

Kas ir plastmasas iesmidzināšanas veidne?