Tālr: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-pasts:

FAQ

Mājas - Par mums - FAQ

 • 10.Q:Vai varat pieskaņot kādu konkrētu krāsu?

  Jā, mēs varam saskaņot noteiktu krāsu pēc paraugiem. Vai arī saskaņojiet konkrētu krāsu, skatiet RAL vai PANTONE krāsas numuru.

 • 11.Q:How about your mold & part payment term?

  Pelējuma apmaksas nosacījumi: 50% pēc pasūtījuma, 40% pirmajā maksājumā, 10% pirms veidnes nosūtīšanas. Tas ir apspriežams. Daļu apmaksas nosacījumi: 50% pēc pasūtījuma, 50% pirms produktu nosūtīšanas. mēs esam elastīgi attiecībā uz pelējuma maksājuma termiņu, lai atbalstītu mūsu klientus.

 • 12.Q:Kāds ir plastmasas veidņu un iesmidzināšanas formēšanas procesu izpildes laiks?

  Iesmidzināšanas veidņu izpildes laiks tiek skaitīts no veidņu rasējuma apstiprināšanas un depozīta saņemšanas līdz pirmajam veidņu izmēģinājumam (T1), parasti T1 paraugiem mazām un vidēja izmēra veidnēm ir nepieciešamas 3 nedēļas līdz 5 nedēļas. Dažām lielām un sarežģītām veidnēm T1 paraugiem var būt nepieciešamas 6–8 nedēļas. Iesmidzināšanas formēšanas izpildes laiks tiek skaitīts no parauga apstiprināšanas un depozīta saņemšanas līdz ražošanas pabeigšanai, pasūtījuma daudzums nosaka nepieciešamo izpildes laiku, parasti no 3 līdz 15 dienām. Tas ir atkarīgs no.

 • 13.Q:Vai Best Times Mould klientam nosūtīs DFM pārskatu?

  Jā, Best Times Mould nosūtīs DFM (ražošanas dizains) ziņojumu un pat veidņu plūsmas analīzi pirms veidņu būvniecības sākuma, lai klients to pārskatītu/apstiprinātu.

 • 14.Q:Vai Best Times Mould nosūtīs veidņu dizainu apstiprināšanai?

  Pēc DFM apstiprināšanas Best Times Mould nosūtīs veidņu dizainu apstiprināšanai, un Best Times Mould nesāks tērauda griešanu, pirms klienti nav saņēmuši veidņu dizaina apstiprinājumu.

 • 15.Q:Cik plastmasas paraugu tiks nodrošināti bez maksas?

  Best Times Mould parasti bez maksas nodrošina 5–10 kadrus pirmo veidņu izmēģinājuma paraugus ar vārtiem (ja tādi ir) atbilstoši detaļu izmēram, to savākšana būtu kravas maksa.

 • 16.Q:Kā Best Times Mold uzskaitīs visus pelējuma datus?

  Best Times Mould uzskaitīs visus galīgos apstiprinātos 2D, 3D veidņu rasējumus, modifikāciju dokumentus un nosūtīs klientam failam, lai turpmāk izvairītos no neskaidrībām, ja ir nepieciešamas inženierijas izmaiņas.

 • 17.Q:Kā kontrolēt kvalitāti pirms nosūtīšanas?

  Sūtījumu var noorganizēt tikai pēc Best Times Mould QC pārbaudes PASS vai klienta kvalitātes kontroles pārbaudes PASS, vai trešās puses pārbaudes PASS, ja nepieciešams. Un Best Times Mould vienmēr būs pieejams, lai sniegtu pilnu atbalstu.